Унікальна такса на колесах шукає свого господаря в Запоріжжі

Тварині потрібен приватний будинок і догляд люблячої людини.

У Запоріжжі шукають господаря собаці, яку дивом урятували волонтери. Виснажену тварину з переломом хребта знайшли при смерті, але добрим людям вдалося повернути її до життя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Віту знайшли на вулиці минулої зими. Хтось поклав її у кошик із супермаркету та заніс у під'їзд. Собака не могла ходити, а ветеринари не давали їй жодного шансу на життя – хребет був перебитий, а задні лапи нерухомі. Волонтер Ганна Лобинська пригадує, що догляд за твариною був важким. Але таксу врятували.

У Запоріжжі шукають господаря маленькому песику, якого дивом врятували волонтери

Виснажене цуценя з переломом хребта знайшли буквально при смерті, але волонтерам вдалось поставити його на ноги. Сьогодні Віта нічим не нагадує безпорадну тварину, в такси чудовий апетит, а ще вона дружить з котами та собаками, гавкає та навіть бігає. Хоча і в інвалідному візку.

Тепер Віта живе повноцінним собачим життям. Щоби собака гуляла, волонтери зробили їй справжній інвалідний візочок. "Дуже любить гуляти, любить швидкість, біжить завжди, коли кличуть. Усе їй цікаво", - розповідає Ганна. Лікарі припускають, що вже за деякий час собака зможе бігати на всіх чотирьох лапах. Головне – не зупинятися. "Потрібні массажі, потрібен великий простір, якісь водні процедури, щоби собака плавала. Звичайно, потрібні медикаментозні препарати", - каже лікар-ветеринар Наталія Євсеєва.

Зараз таксі шукають господаря, бо волонтери не можуть далі опікуватися Вітою – для повноцінного одужання їй потрібен догляд та велике приватне подвір'я, щоби собака змогла бігати. У вихованні ж свого улюбленця волонтери не сумніваються – навіть після того, що зробили з нею, Віта жодного разу нікого не вкусила.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: