Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унікальна такса на колесах шукає свого господаря в Запоріжжі

Тварині потрібен приватний будинок і догляд люблячої людини.

У Запоріжжі шукають господаря собаці, яку дивом урятували волонтери. Виснажену тварину з переломом хребта знайшли при смерті, але добрим людям вдалося повернути її до життя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Віту знайшли на вулиці минулої зими. Хтось поклав її у кошик із супермаркету та заніс у під'їзд. Собака не могла ходити, а ветеринари не давали їй жодного шансу на життя – хребет був перебитий, а задні лапи нерухомі. Волонтер Ганна Лобинська пригадує, що догляд за твариною був важким. Але таксу врятували.

Відео У Запоріжжі шукають господаря маленькому песику, якого дивом врятували волонтери

Тепер Віта живе повноцінним собачим життям. Щоби собака гуляла, волонтери зробили їй справжній інвалідний візочок. "Дуже любить гуляти, любить швидкість, біжить завжди, коли кличуть. Усе їй цікаво", - розповідає Ганна. Лікарі припускають, що вже за деякий час собака зможе бігати на всіх чотирьох лапах. Головне – не зупинятися. "Потрібні массажі, потрібен великий простір, якісь водні процедури, щоби собака плавала. Звичайно, потрібні медикаментозні препарати", - каже лікар-ветеринар Наталія Євсеєва.

Зараз таксі шукають господаря, бо волонтери не можуть далі опікуватися Вітою – для повноцінного одужання їй потрібен догляд та велике приватне подвір'я, щоби собака змогла бігати. У вихованні ж свого улюбленця волонтери не сумніваються – навіть після того, що зробили з нею, Віта жодного разу нікого не вкусила.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції