Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унікальний випадок для Півдня України: в одеському біопарку народилося жирафеня

Арсентій - перший синочок у пари одеських жирафів.

В одеському біопарку в пари жирафів - Ясі та Василя - народився синочок. Це унікальний випадок не лише для Одеси, а й для всього Півдня України — зазвичай у неволі жирафам дуже важко завагітніти та виносити дитинча. Однак пологи в одеської матері минули дуже легко. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Арсентій - перший синочок у пари одеських жирафів. Дитинча майже не відходить від матері, п'є молоко та постійно облизується. Доглядальниця розповідає — жирафеня полюбляє гратися та дуже допитливе.

Після пологів молода мати на особливому харчуванні, їй дозволяють і смаколики. Зі своїм первістком знайшов спільну мову і поважний батько, розповідає доглядальниця. Він оберігає сина від сторонніх очей.

Аби молода родина почувалася у безпеці, у вольєрі для батьків та маля навіть вмикають музику. Арсентій інколи намагається навіть підтанцьовувати під неї. А росте жирафеня просто на очах - по два з половиною сантиметри в день!

Попереду зима, тому Арсентія та його батьків триматимуть у теплому вольєрі. А от навесні з першими променями сонця усі троє вийдуть на вулицю. Самиця вже чекає цього дня.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

ВідеоНемовля в людський зріст: у пари одеських жирафів з'явився нащадок

Йому лише два дні, а він уже має людський зріст та вагу. В одеському біопарку в пари жирафів Ясі та Василя народився синочок. Це унікальний випадок не лише для Одеси, а й для всього півдня України: зазвичай у неволі жирафам дуже важко запліднити та виносити дитинча. 

Немовля в людський зріст: у пари одеських жирафів з'явився нащадок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції