Унікальний волонтер допомагає пораненим бійцям АТО

Скалічений хворобою чоловік здатен повертати людям віру в себе.

Українським військовим допомагає унікальний волонтер. 27-річний Антон Дубішин майже не рухається і залежить від чужої допомоги, але допомагає фронту, виступає з промовами, пише вірші та прагне втішити й поділитися досвідом із тими бійцями, які зазнали важких поранень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Антон має проблеми з 9-місячного віку. Через генетичну хворобу у нього викривлений хребет, атрофовані м'язи та горб на спині. Він фактично застиг в одній позі. Каже, в дитинстві було багато неприємного, але в нього завжди був надійний тил – мама.

Їй пропонували залишити сина в інтернаті. Та про це пані Наталя навіть не думала, бо своїм Антоном пишається. З радістю показує дві його авторські книги з поезією. Усі його нагороди і грамоти за перемоги в літературних конкурсах зберігаються на почесному місці. Окремо – медаль за любов та жертовність від патріарха Філарета.

ВідеоНезважаючи на генетичну хворобу, Антон Дубішин допомагає фронту, виступає з лекціями та пише вірші

Півтора року тому Антон попросив маму відвезти його до військового госпіталю, бо відчув, що може дати пораненим бійцям набагато більше, ніж продуктовий набір та медичний мінімум. "Я поїхав, щоб розповісти, щоби показати хлопцям, що не дивлячись на свій фізичний стан, життя триває навіть у такому особливому тілі", - пояснив він.

Антон зібрав однодумців у творчий колектив. Разом вони виступають перед пораненими бійцями. "Коли хвороба встала перед тобою і тягне тебе донизу, то ти постійно в депресії, постійного чогось чекаєш і на щось скаржишся. Але коли ти сам починаєш вивищуватися над хворобою, тоді ти починаєш жити повноцінно, а не існувати", - розповів він.

Волонтер мріє відвідати фронт, аби нарешті прочитати свої вірші тим, кому він їх присвятив.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: