Університет скандального регіонала Мельника видав випускникам "липові" дипломи

Університет скандального регіонала Мельника видав випускникам "липові" дипломи

Університет податкової видав випускникам "липові" дипломи

Колишні студенти заплатили за другу вищу освіту 27 тис. грн, тож збираються подавати до суду.

Університет державної податкової служби ошукав своїх випускників, видавши їм "липові" дипломи, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Людмила Стебуль у дорослому віці наважилася знову сісти за парту, щоб отримати другу вищу освіту. Задля цього пожертвувала роботою та сім'єю.

Однак після закінчення навчання Стебуль разом зі своїми однокурсниками отримала замість обіцяного пластикового диплому державного зразка просту книжечку з написом "Диплом", яку не приймають роботодавці. На книжечках немає навіть печатки Міністерства освіти - лишень університетська.

"Нам сказали: "Або ви їх отримуєте, або нічого ми не даємо", - скаржаться випускники.

Колишні студенти написали колективну заяву на ім'я ректора, який, до речі, прославився торік скандалом під час виборів у Раду. Петра Мельника Україна запам'ятала, коли він намагався винести з дільниці депутатку Ірину Геращенко.

Реакції на заяву не надійшло. Журналістам поспілкуватися з Мельником також не вдалося. Він наче просто зник.

В Україні вибухнув скандал з дипломами

В Україні вибухнув скандал з дипломами

На скарги випускників відповіла секретар приймальної комісії Оксана Мельник, назвавши їх безпідставними: "Ми вважаємо, що університет нічого не порушував. Міністерство освіти нам давало відповіді, що це диплом державного зразка, який використовується в нашій країні".

Водночас випускникам міністерство відповіло, що диплом має бути лише пластиковим. Інакше - недійсний.

"Законодавство чітко встановлює, який диплом повинен отримати випускник... пластиковий. Якщо йому цей диплом не надається, це є порушенням законодавства", - запевняє юрист Михайло Ілляшев.

За юридичне навчання Людмила та її однокурсники сплатили по 27 тис. грн і тепер збираються застосувати його на практиці - позиватися до суду.

Нагадаємо, студенти-бюджетники деяких вишів України зіткнулися із серйозною проблемою. Їм погрожують, що якщо не буде довідки про працевлаштування, то не видадуть диплом.

Кореспондент ТСН Ольга Мальчевська

Повʼязані теми:

Наступна публікація