Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Конфлікт навколо університету "Україна": заклад звинуватив поліцію у поширенні неправди

У закладі заявили, що прес-секретарка Блищик розповсюдила неправдиву інформацію.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", який 7 серпня повідомив про рейдерське захоплення приміщень, спростував інформацію поліції про причини конфлікту.

Про це йдеться в офіційній заяві на Facebook-сторінці університету.

В установі розповіли, що станом на 8:30 8 серпня всі три корпуси утримуються "тітушками", вночі нібито були факти мародерства по кабінетах (вмикали світло, у вікнах було видно дії щодо пошуків майна по шафах), а патрулі поліції перед ранковою зміною покинули територію університету, і більше не приїжджали.

"Поліція не приймає виклики на адресу Університету, і жодного патрульного екіпажу біля Університету зараз немає, аргументують перезмінкою", — йдеться у повідомленні.

На "допомогу" загарбникам "України" йшов чоловік з пакетом. Вигнаний персонал універу зупинив його і разом з поліцейськими виявили у нього щось схоже на наркотики. Доставщика "допінгу" затримали і склали протокол. Обурені загарбники вже намагаються помститися... Відео звідти.

Опубліковано Андрієм Лисенком Вівторок, 7 серпня 2018 р.

Також в заяві стверджується, що прес-секретарка Нацполіції Києва Оксана Блищик дала неправдивий коментар щодо причин конфлікту.

"Керівництво МВС м.Києва та прес-секретар чомусь не займаються ситуацією, щодо відсутності реакції на виклики поліції, а замість цього поширюють відверто скривджену інформацію", — наголошують представники.

Оновлена інформація станом на 11:00 стосовно #УніверситетУкраїна, який захопили #рейдери 7 серпня 2018р. Керівництво...

Опубліковано Університет "Україна" УУ University "Ukraine" UU Середа, 8 серпня 2018 р.

Своєю чергою Блищик розповіла ТСН.ua, що інформація, яку вона розповсюдила — це першочергові дані від слідчо-оперативної групи і від чергової частини.

"У подальшому це так і є, що конфлікт виник у цивільно-правовому полі. І в рамках тих перевірок, які ми вчора робили, були надаватися правова оцінка тій ситуації, яка вчора була", — сказала вона.

В університеті зазначили, що поширення неправдивої інформації викликало хвилю негативу серед коментарів під новинами про захват будівлі.

"Шкода, що офіційні представники не перевіряють інформацію перед тим як надавати її журналістам", — зазначається у дописі.

Представники установи наголошують, що будівля університету "Україна" належить університету, орендодавців чи орендарів в конфлікті "не може бути в принципі". Відповідні документи були надані поліції, як і копії документів про судові справи.

7 серпня стало відомо, що близько півсотні невідомих у балаклавах та спортивному одязі приїхали до Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" близько 17:00.

Сьогодні наприкінці робочого дня у Києві в #УніверситетУкраїна привезені молодики спортивної статури, в народі яких ще...

Опубліковано Ганною Давиденко Вівторок, 7 серпня 2018 р.

Президент університету Петро Таланчук припустив, що цей інцидент пов’язаний з їхнім кредитом у банку "Хрещатик", що стосується одного із корпусів університету.

"В незаконний спосіб це все відбувається. Приїхала група з 50 чоловік десь, два автобуса. Дівчат за руки вели, витягували з кабінетів", — цитує Таланчука "Громадське радіо".

В університеті також поскаржилися на бездіяльність поліції, у той час як "в будівлі Університету все ще мародерствують молодики, у яких поліція навіть не змогла перевірити документи".

Нагадаємо, у лютому через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. 

ВідеоСтуденти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

200 гривень, щоб "закрити" двійку. "Скласти" модуль, тобто іспит, - від тисячі. А ще в обігу "натура" - елітний алкоголь та екзотичні фрукти. Про такі розцінки в одному з найвідоміших українських вишів розказали його студенти. І це - не просто розцінки, а, мовляв, ціла корупційна система в медичному університеті імені Богомольця.

Студенти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

Вибір редакції