Університети одержать автономію

Кабінет міністрів має намір провести експеримент із розширення автономії університетів у 2007-2011 роках.

Києво-Могилянська академія (Фото: www.nbuv.gov.ua)
Автономія університетів украй потрібна для якісного оновлення освіти та науки в Україні, вважають експерти. (Фото: www.nbuv.gov.ua)

Кабінет міністрів має намір провести експеримент із розширення автономії університетів в 2007-2011 роках.

Про намір Кабміну провести експеримент із розширення автономії університетів в 2007-2011 роках сказано в повідомленні прес-служби віце-прем'єр-міністра Дмитра Табачника. 


За повідомленням, 4 липня Табачник провів нараду з ректорами вищих навчальних закладів Києва щодо запровадження в найвідоміших ВНЗ нової моделі університетської автономії з метою досягнення нового рівня підготовки фахівців, підвищення соціальної відповідальності вищої школи й реалізації курсу України на європейську інтеграцію, розвитку прав студентського самоврядування.

Під час наради було ухвалено рішення про підготовку проекту постанови Кабміну щодо проведення в 2007-2011 роках експерименту з розширення автономії університетів. 


На думку Табачника, розширення автономії ВНЗ передбачає запровадження нової ідеології в підходах до організації навчальної, наукової, методичної й виховної роботи, вкладення додаткових інвестицій у розвиток освітньої діяльності навчального закладу.

Раніше, в липні 2005 року, президент Віктор Ющенко доручив Кабмінові розробити концепцію реформи освіти з огляду на перспективи інтеграції до Європейського Союзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: