УНП критикує російські спецслужби

УНП заявляє про спрямовані проти українізації Севастополя провокації спецслужб Російської Федерації.


Українська народна партія, що входить до правого мегаблоку, заявляє, що розпочата мешканцями Севастополя акція з носіння стрічок кольору російського державного прапора на знак протесту проти українізації міста є спецоперацією російських спецслужб. 

"Спосіб розгортання акції для пропаганди ідеї російського статусу Севастополя свідчить про те, що вона була спланована та організована російськими спецслужбами", - йдеться в поширеній у середу прес-службою партії заяві представника УНП Михайла Ратушного.
 
Напередодні в Севастополі стартувала акція, суть якої зводиться до того, що кожен охочий може прикріпити до одягу або автомобіля стрічку кольорів російського прапора. Таким чином місцевим жителям пропонують виразити протест проти українізації міста, яке багатьма, особливо в Росії, вважається містом російської слави.
 
Ініціаторами роздачі стрічок виступила група молодих людей, які познайомилися на міському інтернет-форумі.

Лідер УНП здивований бездіяльністю українських спецслужб з приводу проведення "відверто провокативної акції". 

"Ще за декілька днів на кримських інтернет-сайтах йшла активна пропаганда акції, притягувалися активісти. Спочатку активно обговорюється сама ідея, згодом була створена якась міфічна організація молодих людей, які відразу організовано отримали тисячі виготовлених фабричних стрічок, і чітко за планом в різних районах міста їх роздавали", - підкреслив Ратушний. 

Самі ж організатори акції обіцяли, що вона буде безстроковою, і вже незабаром стрічки з'являться в інших містах Кримського півострова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: