УНП може відколотися

Українська народна партія може самостійно взяти участь у виборах до Верховної ради 30 вересня, не вступаючи в блоки з іншими партіями.

Центральний провід УНП і керівництво партії вважають, що УНП повинна йти разом з блоком "НУ - Народна самооборона", але остаточне рішення ухвалюватиме з'їзд, призначений на 2 серпня, - повідомив лідер УНП Юрій Костенко "Українським Новинам".

Як повідомляв iPlus, на початку липня УНП підписала декларацію про створення блоку, до якого приєдналися партії "Народний Союз Наша Україна", "Вперед, Україно!", "Народний рух України", Українська республіканська партія "Собор", Християнсько-демократичний союз, "Європейська партія України", "Пора", Партія захисників Вітчизни і Конгрес українських націоналістів.

Як заявляв раніше Юрій Костенко в інтерв'ю газеті "Дело", він вважає, що його політична сила найбільш пригноблюється в блоці "Наша Україна - Народна самооборона". Але він мовчки зносить всі заподіяні образи ради того, щоб "не допустити реваншу антиукраїнських сил".

На його думку, причин поразки його блоку з партією Івана Плюща на виборах до Ради 2006 року кілька.

Перша - це відсутність боротьби ідей: "На минулих виборах змагалися Ющенко, Янукович і Тимошенко. Вони думали не про те, як привести до парламенту ідейно налаштовані політичні сили, а як перемогти умовного ворога. Частина виборців вважала ворогом Ющенка, інші - Януковича. Що вийшло з парламенту, сформованого таким підходом, - всі побачили за рік".

Лідер УНП говорить, що "чорним піаром" проти них займалися не тільки ідеологічні супротивники, але і колеги з "оранжевого" табору: "Чомусь вони вважали за доцільне підтримати як потенційного учасника "оранжевої" коаліції Мороза і не допустити до Верховної ради нас".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: