УНП висунула Костенка кандидатом у президенти

УНП йде на вибори, щоб праву ідею "почули і зрозуміли якнайбільше співвітчизників".

Українська народна партія висунула кандидатом на посаду президента України лідера партії Юрія Костенка.

Як повідомили у прес-службі УНП, таке рішення було ухвалено 24 жовтня на з’їзді партії у Києві.

"Українська народна партія висуває кандидатом на посаду президента України свого лідера Юрія Костенка – безкомпромісного захисника національних пріоритетів, особистість, незаплямовану жодним корупційним скандалом", а також "пропонує країні ідею економічного націоналізму – як єдиний можливий шлях виходу з кризи", - наголошується в заяві XI позачергового з’їзду УНП.

"Сутність ідеї економічного націоналізму – "Роби українське! Купуй українське! Захищай українське!", - йдеться в заяві УНП.

Партія вважає, що "стратегія економічного націоналізму - це єдиний порятунок для української держави". Водночас, УНП "не вірить, що подолати кризу можна кредитами МВФ, що добробут держави може забезпечити ліберальна економіка, що гарантією безпеки України може стати Росія".

"Україна потребує правого світогляду у владі", а "команда УНП єдина в Україні яка може реалізувати цю програму", - йдеться в заяві. Партія констатує, що "має ідеологічну команду професіоналів, котрі вже сьогодні реалізують програму партії на місцях".

"УНП йде на вибори", щоб праву ідею "почули і зрозуміли якнайбільше співвітчизників", - наголошується в заяві XI позачергового з’їзду УНП.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала 23 жовтня перших чотирьох кандидатів на посаду президента України. Ними стали юрист Олег Рябоконь, народний депутат Анатолій Гриценко, нардеп, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк і лідер Компартії Петро Симоненко.

Всі кандидатури було затверджено одноголосним голосуванням 15-ти членів Центрвиборчкому.

Читайте також:

ЦВК зареєструвала перших кандидатів у президенти

Президентські вибори обійдуться кожному українцеві в 36 грн.

В Україні розпочалася передвиборча кампанія

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: