УНП за НАТО, визнання УПА та українську мову

Українська народна партія висловила свої ініціативи щодо формування програми виборчого мегаблоку демократичних сил.

Правиця
УНП висловила свої пропозиції щодо програми мегаблоку. (Фото: nru.org.ua)

Українська народна партія ініціює включення в програму блоку об'єднання демократичних сил на позачергових виборах до Верховної ради пунктів про підтримку курсу інтеграції України в НАТО, про визнання воїнів Української повстанської армії борцями за незалежність, а української мови як єдиної державної.

Про це сказано в повідомленні прес-служби УНП із посиланням на заяву, прийняту Центральним проводом партії в суботу.

УНП зазначила, що розглядає блок, як перший етап до створення національно-демократичної партії, тому програму блоку розглядає як основу програми партії. У зв'язку з цим, УНП вважає, що програма блоку повинна затверджуватися демократичним шляхом, тобто за згодою з усіма учасниками блоку.

УНП також підкреслила, що готова до створення єдиної правої партії, якщо всі партії-учасники зобов'язуються забезпечити її створення. 

УНП вважає, що статут нової партії повинен передбачати обрання лідера й голів партійних осередків всіх рівнів таємним голосуванням, а всі місцеві осередки партій-суб'єктів блоку повинні бути об'єднані шляхом злиття.

Крім того, програма партії повинна передбачати встановлення кримінальної відповідальності за публічне заперечення Голодомору 1932-1933 років як акту геноциду проти українців.

Обов'язковими пунктами майбутньої програми партія також називає реформу політичної системи, скасування депутатської недоторканності, розвиток малого й середнього підприємництва, встановлення справедливих закупівельних цін на сільськогосподарську продукцію, розвиток армії з її фінансуванням на рівні 2% від ВВП, запобігання неконтрольованій міграції в Україну.

Юрій Костенко
Голова УНП Юрій Костенко. (Фото: kostenko.unp-ua.org)
 

За повідомленням прес-служби української народної партії, 2 серпня має відбутися її з'їзд. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні Центрального проводу УНП.

На порядку денному з'їзду - питання про участь партії в позачергових виборах Верховної ради. Крім того, центральний провід УНП схвалив підписання лідером партії Юрієм Костенком декларації про створення об'єднання демократичних сил на позачергові вибори Ради.

У зв'язку з цим центральний провід рекомендує з'їзду УНП 2 серпня доручити Костенку підписати угоду про створення блоку демсил.

При цьому в передвиборній програмі блоку, на думку центрального проводу УНП, повинні бути задекларовані цінності, відображені в програмі партії, а при формуванні виборчих списків блоку необхідно врахувати визначені квоти учасників блоку в кожній десятці. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: