УПЦ МП: Київський патріархат зникне однозначно

Священики Української православної церкви московського патріархату переконані, що Київський патріархат зникне після відходу Філарета.

Рано чи пізно Українська православна церква Київського патріархату зникне.

Про це в коментарі газеті "Сегодня" заявив секретар глави УПЦ Московського патріархату митрополита Володимира Олександр Драбинко, коментуючи слова предстоятеля УПЦ КП патріарха Філарета про намір влади ліквідувати Київський патріархат до червня 2011 року.

"Те, що рано чи пізно він зникне, - це однозначно. Вони повернуться в лоно УПЦ. Але не до літа. Це дурниці. Навіть при палковому режимі такого б не сталося", - сказав Драбинко.

Крім того, коментуючи слова Філарета про те, що на священиків УПЦ КП чиниться тиск з метою переходу в УПЦ МП, Драбинко зазначив: "Насправді до нас і за часів Ющенка поверталися священики УПЦ КП, і навіть єпископ один повернувся. І особливого сплеску зараз немає: хоча священики, які і раніше хотіли повернутися, перестали боятися. Адже при Ющенку закручували гайки по повній програмі".

"А той ажіотаж, який роздувається, - він надуманий. Це робиться, щоб у разі чого сказати: "А я ж попереджав", - додав секретар.

Також він зазначив, що УПЦ МП не бере "у своє лоно" всіх тих, хто покаявся: "Одна справа, якщо священик покаявся і хоче перейти до нас з приходом, з храмом, а якщо там хтось з кимось посварився і хоче до нас повернутися - це вже інше. Якщо він їм не потрібен, то він і нам не потрібен".

А ось один із священиків УПЦ, який просив його не представляти, висловив виданню таку думку: "Я вам можу назвати конкретну дату зникнення УПЦ КП. Філарет дуже авторитарна людина, тобто УПЦ КП - це він, з його відходом не буде і його церкви. До речі, ви ж розумієте, що єдина церква, про яку багато хто мріє, може бути тільки канонічною, тобто розкольники повинні повернутися до нас".

Нагадаємо, днями Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявив про намір влади ліквідувати цю церкву до червня.

Також джерела в правоохоронних органах заявляють про звинувачення у контрабанді, крадіжках та педофілії, які готуються проти священиків УПЦ КП з метою дискредитації керівництва цієї церкви.

Читайте також:

Філарет заявив про план знищення УПЦ КП

Проти священиків Київського патріархату порушать кримінальні справи

Філарет звинуватив Януковича в провокуванні війни між Церквами

Київський патріархат заявив про рейдерські атаки з боку Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: