Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
УПЦ МП роздала нагороди працівникам скандального "Інтера" за "духовне просвітництво"

Там заявили, що телебачення є практично рівноапостольним служінням.

УПЦ Московського патріархату нагородила працівників телеканалу "Інтер" церковними нагородами: орденами преподобного Нестора Літописця І ступеня, медалями святого рівноапостольного князя Володимира та грамотами предстоятеля церкви.

Про це повідомляє прес-служба УПЦ МП.

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зазначив, що журналісти "словом проповіді можуть наставити людей на шлях, що веде до Бога".

"Сьогодні телебачення є практично рівноапостольним служінням, і від вас залежить безпосередньо, яку інформацію отримують люди. І коли ви приносите в серця людей світ і спокій, то це є тим засобом, який гасить полум’я ненависті і ворожнечі", – сказав митрополит.

Серед робіт телеканалу "на ниві духовного просвітництва" щотижневе звернення предстоятеля УПЦ МП Онуфрія у програмі "Слово предстоятеля", прямі трансляції молебню з Володимирської гірки, Хресного ходу та літургії в Києво-Печерській Лаврі.

Також цьогоріч телеканал створив документальний фільм "Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття", який отримав перемогу на фестивалі "ТЕФІ-Співдружність", та фільм "Від Різдва до Хрещення".

У УПЦ МП зазначили, що на телеканалі регулярно виходять інтерв'ю з предстоятелями церкви, а глядачі можуть отримати церковні поради щодо духовних питань.

Нагадаємо, священики Української православної церкви Московського патріархату освятили завезені РФ до окупованого Криму зенітно-ракетні комплекси С-400. На території півострова продовжує діяти УПЦ МП.

ВідеоСБУ вилучила книгу з вказівками, як православні УПЦ МП мають ставитися до війни на Сході

Після обшуків у приміщеннях церкви Московського патріархату Служба безпеки України відзвітувала про знайдене там і каже: виявили ознаки організованої мережі із розповсюдження матеріалів, що розпалюють релігійну ворожнечу, вилучили чимало примірників листівок та книжок. 

СБУ вилучила книгу з вказівками, як православні УПЦ МП мають ставитися до війни на Сході

Залиште свій коментар

Вибір редакції