Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові вперше звільнили суддю за неправомірне рішення

Суддя заборонила знести незаконно збудований ресторан.

У Львові, у вівторок, 20 лютого, Вища рада правосуддя звільнила скандальну суддю Сихівського районного суду Еллі Радченко, яка заборонила зносити місцевий незаконно побудований ресторан "Хутірець".

Про це повідомляє Zahid.Net.

Як зазначається, у Львові це перший випадок звільнення судді за порушення суддівської присяги.

"Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Радченко Еллі Анатоліївну з посади судді Сихівського районного суду Львова на підставі п. 3 ч. 6 ст 126 Конституції України", - зачитав рішення ВРП її член Ігор Бенедисюк.

Ця стаття передбачає, що суддю можуть притягнути до дисциплінарної відповідальності через "вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді".

Як повідомляється, у 2016 році за рішенням суду виконавча служба здійснила кілька марних спроб демонтувати незаконно збудований ресторан "Хутірець". Але виконавче провадження зупинили через суд.

Власник ресторану Роман Михайлів стверджував, що за документами на місці "Хутірця" немає ресторану, а лише житловий будинок, у якому, до того ж, прописані неповнолітні діти. Суддя Еллі Радченко прийняла ухвалу, згідно з якою демонтувати самочинно зведену будівлю ресторану неможливо через порушення прав неповнолітніх.

У травні 2017 року після скарги Львівської міської ради проти судді відкрили дисциплінарну справу та відсторонили її від посади. Підставою для скарги стала справа щодо демонтажу ресторану "Хутірець". Зазначимо, що Еллі Радченко намагалась оскаржити рішення про своє відсторонення, однак у січні 2018 року ВРП прийняла рішення не поновлювати її та продовжити розгляд дисциплінарної справи проти неї.

Нагадаємо, що у Києві активісти вимагали знести незаконну побудовану каплицю УПЦ МП біля Десятинної церкви в Києві. Між активістами та вірянами УПЦ МП відбулись суперечки. Своєю чергою, Містобудівна комісія підтримала петицію з проханням демонтувати так звану капличку.

ВідеоКомісія Київради розглянула петицію з проханням демонтувати скандальну капличку УПЦ МП

Містобудівна комісія підтримала петицію з проханням демонтувати так звану капличку УПЦ Московського патріархату біля фундаменту Десятинної церкви. У київській мерії підтвердили, що жодних дозвільних документів не видавали. Нині Національний музей історії, на території якого стоїть самобуд, готує позов проти релігійної організації, яка займається незаконною забудовою.

Комісія Київради розглянула петицію з проханням демонтувати скандальну капличку УПЦ МП

Залиште свій коментар

Вибір редакції