Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зафіксували ще одну смерть від грипу

За медичною допомогою вона звернулась на 10 день хвороби.

В Україні зафіксовано чергову смерть від ускладнень грипу. 3 січня померла 55-річна жінка, яка не зверталася за медичною допомогою понад тиждень і намагалася вилікуватися самостійно. До того ж вона не була вакцинована.

Про це повідомляє у Facebook Центр громадського здоров’я.

Як зазначається, до медиків за допомогою хвора звернулась лише на 10 день недуги. Жінку поклали у відділення реанімації та інтенсивної терапії. Жінку, на жаль, врятувати лікарям не вдалося.

Вірус грипу типу А(H1) pdm09 було підтверджено лабораторно. Померла належала до групи медичного ризику, мала супутні захворювання. 

У відомстві наголосили, що від початку епідсезону (жовтень 2019 року) від ускладнень грипу померло дві людини. Випадки зафіксовано 31 грудня 2019 року й 3 січня 2020 року. Лікарі нагадують, що найкраща профілактика грипу - щорічна вакцинація. Також вкрай важливі для попередження зараження часте миття рук з милом, вологе прибирання поверхонь та користування одноразовими носовими хустинками, які після використання необхідно одразу ж викинути.

як грип та грві діють на організмі, інфографіка
ТСН.ua

Раніше у МОЗ передбачали, що протягом сезону 2019/2020 на грип та ГРВІ перехворіє від 4,8 млн до 6,7 млн українців. Фахівці очікують дві хвилі підйому захворюваності: у грудні та наприкінці січня 2020 року, а також на початку лютого, з можливим піком на четвертому тижні наступного року.

Відео У Дніпрі медики на власному прикладі закликають українців до захисту від грипу

Кажуть, на власні очі бачать, до яких тяжких наслідків призводить грип. Тож намагаються заохотити містян до щеплень. Вакцину лікарня закупила власним коштом.  Першими її на собі спробували сто лікарів. Передусім, це терапевти та медики з пологового відділення.  

У Дніпрі медики на власному прикладі закликають українців до захисту від грипу

Залиште свій коментар

Вибір редакції