Уперше за роки незалежності в Україні успішно провели вогневі випробування ступеня ракети-носія

Дата публікації
Перегляди
7172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уперше за роки незалежності в Україні успішно провели вогневі випробування ступеня ракети-носія

Фото: КБ "Південне"

Це заключні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями.

Учора, 23 серпня, у Дніпрі вперше за часи незалежності України провели вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому - відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу "Циклон-4". Його спроєктувало конструкторське бюро "Південне", а виготовив "Південмаш".

"Це заключні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія "Циклон-4" - саме він буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку. Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п'ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ "Південне". Випробування визнано успішними! Після закінчення проведення всього обсягу випробувань ми представимо більш детальний звіт", - повідомили в КБ "Південне".

Вогневі випробування третього ступеня РН «Циклон-4»

Друзі! Бачимо, у когось з вас після нашого вчорашнього посту про проведення успішних вогневих випробувань третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4» виникли сумніви, а чи це не фотошоп, де ж відео прожигу? Виправляємось! ;) І хоча це не перший ступінь, звук роботи якого ми зазвичай чуємо під час стартів ракет з космодромів, але погодьтесь, також виглядає дуже потужно та видовищно. Ні, це не кіностудія Довженка, це космічне місто Дніпро! Далі буде! #yuzhnoye #yuzhnoyesdo #pivdenne #південне #кбпівденне #южное #кбюжное #кбю #космос #space #ukraine #україна #деньнезалежностi #independenceday #циклон4 #cyclone4 #rd861k #рд861к

Опубліковано Yuzhnoye State Design Office Неділя, 25 серпня 2019 р.

До складу третього ступеня ракети-носія "Циклон-4" входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування. Також основні конструкторські рішення закладено до складу другого ступеня нової ракети-носія "Циклон-4М".

Раніше повідомлялося, що NASA здійснила запуск ракети Antares з українськими деталями. Українські фахівці долучилися і до самого  процесу.

Зенітно-ракетний комплекс РФ передали на озброєння української армії

Зенітно-ракетний комплекс РФ передали на озброєння української армії

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація