Упізнано тіло моряка із судна "Василій"

Моряком, чиє тіло знайшли 21 жовтня біля Ялти, виявився перший помічник капітана судна "Василій" Павло Кулаєв, громадянин Росії.

Упізнано тіло знайденого 20 жовтня члена екіпажу суховантажу "Василій", який затонув біля Керченського півострова.

Як повідомляє управління МНС у Криму, слідча оперативна група МВС спільно з членом екіпажу в ході упізнання тіла загиблого встановила, що це перший помічник капітана судна "Василій" Павло Кулаєв, громадянин Росії 1978 р.н., житель м. Ростов-на-Дону .

Родичам про загибель повідомила транспортна прокуратура АР Крим.

Пошукові роботи інших двох зниклих членів екіпажу судна - капітана, громадянина Росії Миколи Сорокопудова і його 2-го помічника, громадянина України Сергія Понтіаєва, - будуть відновлені.

Як повідомлялося, тіло першого помічника капітана було виявлено вранці 20 жовтня на відстані 200 метрів від берегової лінії - між пляжем санаторію "Дельфін" і мисом Матадор.

Судно "Василій" під прапором Монголії перевозило близько 3 тисяч тонн металобрухту і прямувало з порту Октябрськ (Миколаїв, Україна) до порту Поті (Грузія).

Екіпаж судна складався з 13 осіб - 10 росіян і трьох українців. 11 жовтня було врятовано дев'ятеро людей, виявлено тіло одного матроса - громадянина Росії.

Нагадаємо, що аварія судна "Василій" відбулася 11 жовтня біля Керчі.

Читайте також:

Пошуки зниклих в районі Керчі моряків припинили через темряву

Врятовані 9 моряків із затонулого у Чорному морі судна

У Чорному морі затонуло судно з 12 моряками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: