Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Упродовж 19 років бив, ґвалтував і принижував: жертва домашнього насилля розповіла про знущання чоловіка

Упродовж 19 років бив, ґвалтував і принижував: жертва домашнього насилля розповіла про знущання чоловіка

Чоловік звинувачення спростовує.

Упродовж 19 років шлюбу Міла була жертвою домашнього насилля. Чоловік роками ображав її, принижував, бив та ґвалтував. Вона терпіла все заради дітей і не мала сил, бо постійно була у депресії. Лише спілкування з психологом допомогло їй піти від чоловіка. Нині жінка змушена переховуватись, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Міла пригадує, що побиття почалися майже одразу після. Робив це чоловік, за її словами, щонайменше раз на три місяці. Їхній доньці Ларисі нині 17 років, сину Євгену - 12. Діти кажуть, що тато неодноразово бив і їх, а потім перепрошував.

Міла пригадує ситуацію, як одного разу вона запалила бенгальські вогні і попри те, що поводилася з ними дуже акуратно, чоловікові здалося, що вона може підпалити килим, і він за це вдарив її.

"Я йду з кімнати, а він з ноги мені по куприку вдарив. Я пів року відновлювалася", - розповідає жінка.

Крім того, Міла зізналася, що чоловік змушував ії до сексу проти волі.

"Два рази увечері і вранці, якщо не рахувати ніч. Це жахливо, це було примусово, наполегливо. Йому це треба було в обід і ввечері. Він говорив, що я нудна. Будив ночами. Йому було байдуже, що я сплю", - каже вона.

Її чоловік Сергій стверджує, що слова дружини - наклеп. І переконує, що Міла все вигадала, щоб буцімто забрати у нього квартиру.

"Мілу налаштували так, щоб швидше натиснути на мене продати майно. Зовсім не було таких ситуацій щодо побиття, насильства. Як в будь-якої звичайній сім'ї у нас були, скажімо так, побутові сварки... На жаль, моя дружина Міла не зовсім здорова людина", - заявляє Сергій.

Організації, які допомагають жертвам сімейного насильства, кажуть, що за час карантину заявок на гарячу лінію збільшилося вчетверо. Згідно зі статистикою, лише невеликий відсоток потерпілих звертається до поліції і розповідає про це.

Психологи ж твердять, що навпаки про насилля потрібно говорити, щоб вирватись від знущань щонайдалі.

"Чимало людей сприймає насильство, як норму. Це проблема. Люди ледь ідентифікують, що стосовно них було застосовано насильство, особливо в сім'ї. Нехай пізніше, але це приклад відповідальності перед собою, дітьми і перед суспільством. Будь-яке насильство буде повторюватися", - наголошує фахівець.

Своєю чергою, у МВС кажуть, що за фактом насильства вдома від початку року вони мають 65 тисяч виїздів. І тенденція збільшується.

"До повноважень поліції належить складання термінового заборонного припису, який передбачає, що кривдник протягом 10 днів не може наближатися до особи. Кривдника може бути притягнуто як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності. В рамках адміністративної відповідальності - це може бути штраф (від 170 до 340 гривень), громадські роботи та адмінарешт", - пояснюють у поліції.

Наразі Міла із дітьми звернулася до поліції. Заборонного припису від правоохоронців поки що їй не дали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції