Ураган "Ірма": МЗС радить українцям не їздити на південне узбережжя США і до країн Карибського басейну

Найбільшої потужності ураган набуде, орієнтовно, 6-8 вересня.  

Міністерство закордонних справ України радить українцям утриматися від поїздок на південне узбережжя США і до країн Карибського басейну через буревій "Ірма".

Про це йдеться у рекомендаціях Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook.

"У зв'язку з наближенням до узбережжя США і країн Карибського басейну урагану "Ірма", якому надано найвищу, п'яту категорію рівня небезпеки, у багатьох прибережних регіонах Антигуа і Барбуди, Сент-Кітс і Невіс, Віргінських островів, Пуерто-Рико, Багамських Островів, Куби та США (штат Флорида) оголошено надзвичайний стан", - йдеться у повідомленні.

Найбільшої потужності ураган набуде, орієнтовно, 6-8 вересня.

"МЗС рекомендує громадянам України, які перебувають у цьому регіоні, виявляти підвищену обачність, без зайвої потреби не залишати укриттів, а тим, хто планує його відвідати – утриматися найближчим часом від поїздок до регіону", - закликають дипломати.

ВідеоСмерть дворічної дитини, знищені будинки й евакуація в Маямі - ураган "Ірма" лютує

Також зазначається, що під час перебування в районах, уражених буревієм, слід уважно стежити за повідомленнями місцевих органів про розвиток ситуації; дотримуватися інструкцій місцевих рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у русі сухопутного та повітряного транспорту.

Окрім того, МЗС вказало номери телефонів, куди українцям слід звертатися в разі потрапляння у надзвичайні ситуації.

Раніше повідомлялося, що ураган "Ірма" забрав перші людські життя.

ураган ірма інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар