Уряд Азарова скоротять восени

На Банковій готуються до масштабних чисток в уряді. Потрапити під скорочення можуть ще три віце-прем'єра з решти шести.

У надрах Кабінету міністрів виникла ідея зменшення складу уряду, про що неодноразово висувалося у вимогах МВФ. Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

Видання зазначає, що відпочивати у Криму можуть собі дозволити хіба що глава МЗС Костянтин Грищенко, міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов, голова Мін'юсту Олександр Лавринович і глава Мінпаливенерго Юрій Бойко.

До решти міністрів у тієї чи іншої групи впливу Партії регіонів є серйозні претензії, які з вересневим відкриттям сесії цілком можуть бути реалізовані.

"Нам вистачає влади. Але я відчуваю, що нам не вистачає мізків", - сказав Віктор Янукович у розмові з одним із народних депутатів.

Не підлягає відновленню пост віце-прем'єра з гуманітарних питань, звільнений Володимиром Семиноженком, а також можуть потрапити під скорочення ще три віце-прем'єра з решти шести. Залишитися можуть Андрій Клюєв, Борис Колесников та Сергій Тігіпко.

Можливо, будуть об'єднані й деякі міністерства. А ось чи змінить у вересні Тетяна Бахтєєва міністра охорони здоров'я Зіновія Митника, Віктор Балога - екс-главу МНС Нестора Шуфрича, Олександр Кузьмук - міністра оборони Михайла Єжеля і т. д., президенту Віктору Януковичу і прем'єр-міністру Миколі Азарову ще належить вирішити за час літнього затишшя.

"Можливо, Миколі Яновичу пощастить дізнатися про вжиті кадрові рішення заздалегідь, а не як про відставку Семиноженко - з монітора, транслювати сесію в кабінет Литвина", - відзначає видання.

Нагадаємо, кадрові зміни в Кабміні почалися 2 липня. Тоді Верховна рада звільнила гуманітарного віце-прем'єра Володимира Семиноженка та замінила Віктора Бойка Миколою Злочевським на посаді керівника Мінприроди.

8 липня президент на засіданні РНБО не звільнив керівника Міноборони Михайла Єжеля, незважаючи на обіцянки радикально покарати міністра.

10 липня Верховна рада звільнила Нестора Шуфрича з посади міністра надзвичайних ситуацій. Своє звільнення Шуфрич називав політичною необхідністю для діяльності коаліції. Зазначимо, що екс-міністра МНС Янукович призначив заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Крім того, 5 липня у Раді було зареєстровано проект постанови про звільнення віце-прем'єр-міністра з економічних питаньТігіпка. Однак звільнення урядовця ще не розглядалося.

Читайте також:

Месть чрезвычайного масштаба

Министерская рулетка

Три конверти

За що звільнили Семиноженка: Резекція гуманітарної півкулі

Отставка за минуту: анализ кадровых изменений в правительстве

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: