Уряд боротиметься з інфляцією

Прем'єр-міністр повідомив, що утримання інфляції у встановлених на 2007 рік параметрах є одним з найважливіших завдань на друге півріччя.

Уряд готовий до найтіснішої співпраці з Президентом і Верховною Радою з багатьох питань життєдіяльності країни.

Як передає УНІАН, про це в завершальному слові на засіданні Кабміну заявив прем`єр-міністр Віктор Янукович.

Прем’єр повідомив, що утримання інфляції у встановлених на 2007 рік параметрах є одним з найважливіших завдань на друге півріччя.

При цьому Віктор Янукович зауважив, що в разі утримання інфляції необхідно враховувати політичний чинник, "який традиційно провокує інфляційні очікування й коливання на фінансовому ринку".

Прем`єр наголосив, що для утримання інфляції й надалі рішуче вживатимуть попереджувальних заходи. Він сказав, що центром стабільності має бути виконавча влада на чолі з урядом, у руках якої зосереджено функції управління країною, як у центрі, так і в регіонах. «Про це треба постійно пам`ятати і пам`ятати про спільну відповідальність», - сказав Янукович, звертаючись до присутніх на засіданні губернаторів і представників виконавчої влади.

Крім того, очільник уряду закликав членів Кабміну та губернаторів не припускати в осінньо-зимовий період 2007-2008 рр. збоїв у роботі паливно-енергетичного комплексу. 

Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Олександр Мороз
for-ua
Віктор Янукович заявив про готовність уряду до співпраці з президентом і Верховною радою.
“Важливим для поступального соціально-економічного розвитку держави у другому півріччі та наступному році є забезпечення стабільного енергопостачання економіки, особливо житлово-комунального сектору. Підготовка до осінньо-зимового періоду 2007-2008 рр. має бути спрямована на недопущення збоїв у роботі ПЕК, повне та своєчасне надходження енергоресурсів до споживачів”, - заявив він.

При цьому, наголосив прем’єр-міністр, слід постійно займатися підвищенням енергоефективності економіки, потрібні нові практичні кроки в житлово-комунальній реформі. “Ми над цим питанням працюємо, я вдячний керівникам багатьох регіонів, які сьогодні досить активно і свідомо працюють у цьому напрямку. Ми добре з вами розуміємо, що шокове підвищення цін та тарифів у жодному разі не може бути інструментом вирішення проблем цієї сфери, тут потрібно задіяти одночасно як стримуючі механізми, так і стимули щодо посилення конкуренції в цій сфері, підвищення якості послуг і запровадження новітніх технологій”, - зауважив прем`єр-міністр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: