Уряд: до коаліції незабаром приєднаються 10-15 опозиціонерів

Віце-прем’єр Клюєв підтвердив, що парламентську коаліцію "За стабільність і реформи визнано легітимною.

Парламентська коаліція "За стабільність і реформи", яка зараз нараховує 240 депутатів, найближчим часом поповниться на 10-15 людей. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв.

Також віце-прем’єр повідомив, що Конституційний суд ухвалив рішення, яке підтверджує правомочність створення коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній раді. "Слава богу, в Україні з’явилася стабільна влада", - сказав Клюєв.

"У Верховній раді працює коаліція "За стабільність і реформи". Зараз в неї входять 240 народних депутатів. Я думаю, що в найближчих місяць-півтора вона збільшиться ще на 10-15 депутатів, якщо не більше. Вже вчора було ухвалено рішення Конституційного суду з приводу правомочності коаліції "За стабільність і реформи", - відзначив перший віце-прем'єр.

Нагадаємо, КС повинен сьогодні оприлюднити рішення щодо офіційного тлумачення положень Конституції і регламенту Верховної ради, що стосуються порядку формування парламентської коаліції за участю окремих народних депутатів.

7 квітня ввечері низка ЗМІ оприлюднили фотокопію нібито рішення КС, яким суд визнав законним створення коаліції окремими депутатами.

Читайте також:

Конституційний суд визнав нову коаліцію законною

Янукович підписав нові правила формування коаліції

Регіонали готові прийняти в коаліцію людей Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: