Уряд домовився про відкриття українських шкіл у Росії

Гуманітарний віце-прем'єр Семиноженко запевнив, що завдяки домовленостям освітніх відомств двох держав, присутність української освіти та культури в РФ суттєво збільшиться.

Україна та Росія домовилися збільшити кількість українських шкіл у РФ.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр із гуманітарних питань Володимир Семиноженко в ефірі програми "Шустер Live". За словами урядовця, відповідна домовленість міститься в угоді про першочергові заходи щодо науково-освітнього співробітництва на 2010-2012 роки, укладеній між міністерствами освіти двох держав.

"Українські школи... В угоді щодо питань освіти заклали набагато більшу квоту, обмін", - сказав Семиноженко.

Він також відзначив, що дві країни домовилися про серйозну інтенсифікацію культурної співпраці, яка полягатиме не лише в обміні викладачами, а ще й у обопільних поїздках театральних колективів тощо.

Урядовець особливо наголосив на тому, що вперше в історії було зібрано усіх імпресаріо найпровідніших концертних компаній, які зможуть забезпечити більший культурний обмін завдяки гастролям.

Нагадаємо, український і російський міністри освіти Дмитро табачник і Андрій Фурсенко підписали угоду про співпрацю в освітній сфері 17 травня під час візиту президента Дмитра Мєдвєдєва до Києва.

Угода зокрема передбачає прибуття вчителів російської мови до України та, за словами Табачника, створення спільного україно-російського підручника з історії. У свою чергу, в Москві мають видати підручник з української мови.

Раніше українці РФ скаржилися на фактичну відсутність там українських шкіл.

Читайте також:

ВР відмовилася підтримувати українську мову

У ВР внесено законопроект про визнання російської мови регіональною

Росія готова прислати в Україну вчителів російської мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: