Уряд домовляється з нафтовиками?

Юлія Тимошенко стверджує, що підвищення цін на нафтопродукти є наслідком змови уряду прем'єра з нафтотрейдерами.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко стверджує, що підвищення цін на нафтопродукти в Україні є наслідком змови уряду прем'єр-міністра Віктора Януковича з нафтотрейдерами.

 "За останні 30 днів, коли у нас ціни на бензин, на дизельне паливо почали екстренно підвищуватися, в світі ціни впали на 10%. Це говорить про те, що світові ціни не впливають на події в Україні, і різке підвищення цін на нафтопродукти є наслідком змови уряду і монополістів, які поставляють бензин і дизельне паливо", - сказала лідер БЮТ на прес-конференції в четвер. 

За словами Тимошенко, вона звернулася до президента України, до секретаря РНБО і СБУ з вимогою розслідувати підвищення цін на нафтопродукти. "Я не зверталася в Генеральну прокуратуру і міністерство внутрішніх справ, тому що ці органи не є компетентними. Ці органи - департаменти "Партії регіонів", - відзначила Тимошенко. 

Вона також поклала на уряд відповідальність за підвищення цін на хлібобулочні вироби. "На ціни на хліб не впливає майбутній урожай. "Партія регіонів" відчуває, що скоро відійде від влади, і тому монополісти діляться з керівництвом уряду і підвищують ціни абсолютно сплановано. Це є програмою зароблення грошей", - упевнена лідер БЮТ. 

Тимошенко закликала президента також втрутитися в ситуацію навколо підвищення цін на хлібобулочні вироби. Прем'єр Янукович, який також очолює "Партію регіонів", поки ніяк не прокоментував ці звинувачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: