Уряд допоможе будівельникам (відео)

Розвиток іпотечного кредитування сприятиме розвитку будівельної галузі. Про це заявила сьогодні на нараді в Кабміні Юлія Тимошенко.

"Тому ми повинні думати про те, як за допомогою іпотечного кредитування утримати платоспроможний попит на квартири. Я розумію, що вам зараз не хочеться про це говорити, в банках є свої проблеми, але ми повинні знайти вихід", - сказала прем'єр, звертаючись до присутніх керівників банків.

10_USA
УНІАН
Також прем'єр повідомила, що уряд передав до парламенту законопроект з подолання кризових явищ в будівельній галузі. Вона уточнила, що цей законопроект був схвалений 10 листопада на позачерговому засіданні уряду і передбачає значне скорочення накладних витрат, які досягали 40% від кошторисної вартості при будівництві нежилого фонду і 50% при будівництві житла за рахунок зборів, що встановлюються місцевою владою. "Ми відмінили ці побори, які робили житло удвічі дорожчим", - сказала Тимошенко. Вона також повідомила, що цей законопроект передбачає спрощення дозвільних процедур в будівництві.

Будівельний сектор, разом з фінансовим та гірничо-металургійним, найсильніше відчули на собі вплив фінансової кризи. За оцінками експертів ринку через припинення іпотечного кредитування в Україні припинено будівництво половини об'єктів нерухомості.

У свою чергу представники банків відзначали, що продовжать іпотечне кредитування. Проте найбільш переважними для банків на сьогоднішній день є об'єкти зі ступенем будівельної готовності понад 80%.

ВідеоЯк уряд допоможе будівельникам?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: