Уряд довів, що Кислинський збрехав про свою вищу освіту двічі

Екс-заступник глави СБУ не має жодного відношення до університету ім. Шевченка: він навчався в іншому вузі, з якого його відрахували.

Головне управління державної служби при Кабінеті міністрів встановило відсутність вищої освіти у колишнього заступника голови Служби безпеки України Андрія Кислинського.

Про це на прес-конференції в Кабміні повідомив начальник Головного управління державної служби Тимофій Мотренко.

"Жодних документальних підтверджень про вступ і навчання в Київському національному університеті ім. Шевченка ми не знайшли", - сказав він.

За його словами, відомство направило запити у всі місця роботи Кислинського: апарат Верховної ради, Секретаріат президента, СБУ, внаслідок чого було встановлено, що в листопаді 1998 року Кислинський, коли він вперше потрапив на державну службу, не надав інформацію про те, що він вчиться в Київському національному університеті.

В той же час в автобіографії Кислинський вказав, що з 1996 року він навчається в Київському національному університеті культури і мистецтв.

Головна державна служба направила запит у вказаний вищий навчальний заклад і встановила, що з 1997 по лютий 1998 року Кислинський у цьому вузі навчався на першому курсі на факультеті зв'язків з громадськістю і піару, але був відрахований за несплату.

Інших документальних підтверджень навчання Кислинського у вищих навчальних закладах, за словами Мотренка, немає.

Нагадаємо, комісія Міністерства освіти і науки, що перевіряла достовірність диплома Кислинського про вищу освіту в Київському національному університеті ім. Шевченка, встановила, що Кислинській в цьому закладі не навчався.

Після цього Кислинській назвав звинувачення на свою адресу політично заангажованими і заявив, що наполягає на достовірності свого диплома.

Незважаючи на це, 13 жовтня президент Віктор Ющенко звільнив Кислинського з посади заступника глави СБУ.

Читайте також:

Бездипломний Кислинський піде працювати шкільним вчителем

БЮТ вимагає заарештувати Кислинського за фальшивий диплом

Кислинський вже сам не знає, чи є в нього диплом

Ющенко звільнив Кислинського

ВідеоКислинський збрехав про свою вищу освіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: