Уряд дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій

Уряд дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій

Кабмін ухвалив відповідне рішення.

У середу, 9 вересня, під час засідання Кабінет міністрів дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій. 

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Зазначається, що молодь, яка їде навчатися з тимчасово окупованих територій, звільнили від обов'язкової 14-денної ізоляції. Також дозволили не відбувати карантин особам, які їх супроводжують.

Слід зауважити що рішення було прийнято з доопрацюванням в одноденний термін.

Як повідомлялося, у вишах України побільшало вступників з окупованих Криму та Донбасу. Це понад 2 тисячі студентів. Хоча для дітей з окупації вступну кампанію продовжено до 23 жовтня, українську освіту замість російської обрали вже на 400 абітурієнтів більше, ніж торік. 

Відео Українська освіта: які спеціальності найпопулярніші серед вступників з окупованих Криму та Донбасу

У вишах України побільшало вступників з окупованих Криму та Донбасу, попри пандемію і перешкоди перетину ліній розмежувань. Це понад 2 тисячі студентів. І хоча для дітей з окупації вступна компанія продовжена до 23  жовтня, уже українську освіту замість російської обрали на 400 абітурієнтів  більше, ніж торік. Які спеціальності найпопулярніші серед вступників окупації цього року, коли перелік вишів для пільгового вступу максимально розширили - у сюжеті.

Українська освіта: які спеціальності найпопулярніші серед вступників з окупованих Криму та Донбасу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів