Уряд дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій

Кабмін ухвалив відповідне рішення.

Уряд дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій

© УНІАН

У середу, 9 вересня, під час засідання Кабінет міністрів дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій. 

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Зазначається, що молодь, яка їде навчатися з тимчасово окупованих територій, звільнили від обов'язкової 14-денної ізоляції. Також дозволили не відбувати карантин особам, які їх супроводжують.

Слід зауважити що рішення було прийнято з доопрацюванням в одноденний термін.

Як повідомлялося, у вишах України побільшало вступників з окупованих Криму та Донбасу. Це понад 2 тисячі студентів. Хоча для дітей з окупації вступну кампанію продовжено до 23 жовтня, українську освіту замість російської обрали вже на 400 абітурієнтів більше, ніж торік. 

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie