Уряд дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій
Кабмін ухвалив відповідне рішення.
© УНІАН
У середу, 9 вересня, під час засідання Кабінет міністрів дозволив не проходити самоізоляцію абітурієнтам з окупованих територій.
Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду.
Зазначається, що молодь, яка їде навчатися з тимчасово окупованих територій, звільнили від обов'язкової 14-денної ізоляції. Також дозволили не відбувати карантин особам, які їх супроводжують.
Слід зауважити що рішення було прийнято з доопрацюванням в одноденний термін.
Як повідомлялося, у вишах України побільшало вступників з окупованих Криму та Донбасу. Це понад 2 тисячі студентів. Хоча для дітей з окупації вступну кампанію продовжено до 23 жовтня, українську освіту замість російської обрали вже на 400 абітурієнтів більше, ніж торік.