Уряд дозволив штрафувати "зайців" в маршрутках

Відтепер за безквитковий проїзд у міському транспорті законно вважається адмінправопорушенням, за яке штрафуватимуть.

Маршрутка
"Зайців" штрафуватимуть
Уряд схвалив на черговому засіданні проект Закону, який визначає адмінвідповідальність за безквитковий проїзд у міському транспорті, автобусах приміського або внутрішньорайонного сполучення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

В повідомлені, зокрема, йдеться про те, що уряд схвалив на черговому засіданні проект Закону "Про внесення змін до статті 229 Кодексу України про адміністративні правопорушення".

Як пояснюють у відомстві, зміни обумовлені правовою колізією – чинна редакція статті 229 не узгоджена зі статтею 135 Кодексу України про адмінправопорушення і передбачає накладення адміністративних стягнень за безквитковий проїзд лише в автобусах міжміського і міжнародного сполучення та міжміського електротранспорту.

З набуттям чинності змін, підприємства автомобільного та електротранспорту зможуть забезпечувати в повному обсязі збір оплати за надані послуги перевезень пасажирів, а органи автомобільного та електротранспорту отримають право розглядати справи про адмінправопорушення, пов'язані з несплатою вартості проїзду у міському транспорті, для стягнення штрафів.

Читайте також:

У Тернополі водіїв маршруток звільняють за відмову перевозити пільговиків

У Харкові водій маршрутки зламав жінці руку за її пенсійне посвідчення

АМКУ займеться подорожчанням маршруток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: