Уряд дозволив ввозити в Україну дев’ять видів наркотиків

В Україну дозволено ввозити бупренорфін, декстропропоксифен, кодеїн, тебаїн, фентаніл, гідроморфон, морфін, промедол та метадон.

Кабінет міністрів затвердив квоти поточного року на виготовлення, зберігання, ввезення в Україну та вивезення з її території наркотичних засобів і психотропних речовин.

Відповідну постанову уряду ухвалено 28 лютого й оприлюднено у четвер, 10 березня на сайті Державного комітету України з питань контролю за наркотиками.

Перелік містить 10 видів наркотичних засобів і 14 психотропних речовин.

При цьому визначено квоти ввезення, як у формі субстанції, так і у формі лікарських засобів, дев'яти видів наркотиків, за винятком трамадолу, який можна тільки вивозити та зберігати.

Серед речовин, які дозволено для ввезення, зазначено бупренорфін, декстропропоксифен, кодеїн, тебаїн, фентаніл, гідроморфон, морфін (застосовується за призначенням лікаря як болезаспокійливий засіб при травмах і різних захворюваннях, що супроводжуються сильним болем), промедол (застосовується при вираженому больовому синдромі), метадон (анальгетик і засіб при лікуванні наркотичної залежності).

Читайте також:

У Харкові відпустили сина чиновника, який торгував трамадолом

Директор фонду соціальної реабілітації продавав наркоманам трамадол

З аптек зникнуть ліки, з яких можна виготовити наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: