Уряд готує реформу медичної галузі

Програма реформ має передбачати доступність медичних послуг для населення, підвищення якості цих послуг, а також якості медичних препаратів.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров поставив перед Урядом завдання розробити комплексну довгострокову програму мінімум на 10 років, яка визначить шляхи і засоби реформування медичної галузі країни. Відповідне доручення прем'єр-міністр дав 16 червня на нараді з питань забезпечення доступності для населення якісних лікарських засобів, медичних виробів і медичного обладнання.

Про це повідомили у Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ.

Азаров, зокрема, підкреслив, що програма має передбачати доступність медичних послуг для населення, підвищення якості цих послуг, а також якості медичних препаратів.

"Необхідно розробити комплексну програму, яка має бути розрахована не на рік, а, щонайменше, років на 10, і можливість для цього у нас є. Перша проблема - це, перш за все, доступність медичних послуг для населення, друга - якість цих послуг", - зазначив він.

Глава уряду окремо зупинився на необхідності впровадження контролю за якістю препаратів.

Прем'єр-міністр заявив про необхідність відновлення системи вакцинації громадян, підвищивши при цьому вимоги до якості вакцин. "Ми всі прекрасно знаємо, що буде осінь-зима, сезонний спалах захворювань. Ми повинні до цього підготуватися, вжити заходів, вже зараз виділити необхідні ресурси, підготувати необхідну базу", - сказав він.

Читайте також:

Влада введе медичну страховку, аби завадити потокам хабарів

В Україні введуть загальне медичне страхування

Київ займає 16 місце в Україні за якістю медичної допомоги

БЮТ вимагає звільнити міністра охорони здоров'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: