Уряд ліквідував Держінспекцію по охороні землі

Державний орган, який слідкував за дотриманням земельного законодавства і порядком набуття і реалізації права на землю, ліквідовано.

Кабмін ліквідував Державну інспекцію з питань контролю за використанням і охороною земель.

Про це говориться в постанові Кабміну № 1068 від 22 листопада 2010 року, оприлюдненій на офіційному сайті уряду.

Так, Кабмін створив комісію з ліквідації даного відомства і затвердило її главою заступника голови Держкомітету по земельних ресурсах Ігоря Левушевського.

Також голові комісії доручили проінформувати в шестимісячний строк Кабмін про результати проведеної роботи.

Цікаво, що постанова про утворення Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель у системі Державного комітету із земельних ресурсів була підписана урядом 21 червня цього року.

Згідно з Положенням про Державну інспекцію, цей орган повинен був організовувати та здійснювати державний контроль за дотриманням земельного законодавства і порядком набуття і реалізації права на землю.

Він слідкував за використанням земельних ділянок відповідно до цільового призначення; веденням державного обліку і реєстрації земель, достовірністю інформації про наявність та використання земель; розміщенням, проектуванням, будівництвом та введенням у дію об'єктів, які можуть негативно вплинути на стан земель.

Крім того, в обов'язки Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель входила розробка проектів нормативно-правових актів з питань державного контролю за використанням та охороною земель, а також внесення пропозицій Держкомзему щодо анулювання ліцензій на проведення землевпорядних та землеоціночних робіт.

Читайте також:

Київрада "розпродає" Андріївський узвіз під торгові центри

Синові Януковича продали землі на мільйон

Янукович побіцяв запровадити прозорість продажу землі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: