Уряд можуть сформувати у вівторок

Юлія Тимошенко надіється, що весь склад уряду буде сформовано у вівторок. Втім, схоже, що коаліції доведеться робити це самотужки.

Юлія Тимошенко зазначила, що сьогодні партнери по демократичній коаліції обговорюють можливість призначення у вівторок всього складу уряду.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко надіється стати прем'єром вже у вівторок
"Якщо ми зможемо досягнути компромісу по кандидатурах на посади міністрів, то у вівторок є шанс, що буде сформований весь уряд, - сказала лідерка БЮТ, додавши, – Ми, власне, працюємо для того, щоб це стало реальністю."

Крім того голова Верховної ради України Арсеній Яценюк під час пленарного засідання заявив, що 11 грудня за будь-яких умов відбудеться голосування за призначення прем’єр-міністра України.

Він нагадав, що згідно з законом про Кабінет міністрів та ст. 200 Регламенту, ВР має розглянути представлення президента щодо призначення прем’єр-міністра у п’ятиденний термін.

"Це чітка законодавча і регламентна норма", - сказав він.

Також за словами Тимошенко, вона ознайомилась із заявою лідера фракції БЛ Володимира Литвина, що за умови включення до урядової програми всіх положень передвиборчої програми Блоку Литвина представники цієї політичної сили готові проголосувати за кандидатуру на посаду прем’єр-міністра.

Юлія Тимошенко та Володимир Литвин
УНІАН
Незважаючи на всі поступки з боку Тимошенко, Володимир Литвин не збирається за неї голосувати
Юлія Тимошенко зазначила, що БЮТ уважно вивчив програму Блоку Литвина, і кожен її пункт буде включений до урядової програми. За словами лідера БЮТ, на зустрічі з фракцією Блоку Литвина вона підтвердить це.

"І якщо Володимир Михайлович щиро це казав, то ми кажемо це щиро, що ми не тільки готові внести сто відсотків його програми в урядову програму, але ми й, на відміну від інших, готові виконати всі ці положення, втілити їх в життя," - наголосила Тимошенко.

Втім сам Володимир Литвин вважає, що за затвердження прем`єр-міністра України мають голосувати тільки фракції, що сформували коаліцію.

"Є коаліція, і вона має прийняти відповідне рішення", - сказав Литвин. За його словами, коаліція має пройти "ключовий іспит на свою життєздатність".

Він зауважив, що вже у процесі роботи, у процесі прийняття держбюджету, законопроектів "ми будемо знаходити спільну позицію, оскільки ми відповідаємо за економічний, соціальний стан країни".

Литвин вважає, що пропозиція Тимошенко про внесення до програми діяльності уряду положень передвиборчої програми Блоку Литвина є запізнілою. На його думку, "внести у програму можна все, а потім нічого не виконувати".

"Давайте почитаємо програму коаліції – там написано все про українське щастя, але немає жодної конкретної дати, коли нам очікувати це щастя", - сказав Литвин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: