Уряд надасть підтримку сільгоспкооперативам

Кабмін схвалить цільову програму підтримки сільгоспкооперативів.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила, що 11 лютого буде прийнята постанова про схвалення державної цільової програми по підтримці і розвитку сільгосп обслуговуючих кооперативів.

Про це прем`єр повідомила на засіданні Кабміну, підкресливши, що ці кооперативи складатися з самих селян. Ця концепція скоро буде доопрацьована, а фінансування буде забезпечене  зі Стабілізаційного фонду України. Ми також розглянемо розпорядження, яке визначить план, який ми маємо зробити невідкладно щодо підтримки сільського господарства", - сказала вона.

Тимошенко також зазначила, що проект закону буде доопрацьований у ВР до кінця цього тижня, а на наступному тижні прем'єр пообіцяла особисто звернутися до спікера Володимира Литвина, щоб цей проект закону був розглянутий і прийнятий у парламенті.

Прем'єр-міністр також зазначила, що Кабмін прийме невідкладні заходи з доступу особистих селянських господарств на оптові та роздрібні ринки України.

За словами Тимошенко, за 17 років держава не створила умов для дрібних аграрних підприємств для сприяння і виходу на оптові та роздрібні ринки з обробленою продукцією.

Тимошенко також наголосила,що необхідно припинити тиск з боку монополістів на ринку аграрної продукції на малі сільськогосподарські кооперації.


Читайте також:
Латвійський міністр подав у відставку після акцій протесту селян
Експерти впевнені, що український уряд кризу не подолає
Кабмін готує посаду третього віце-прем'єра

ВідеоУряд надасть підтримку сільському господарству

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: