Уряд наказав знайти заміну російському газу

Тимошенко доручила розробити регіональні плани щодо переходу з газу на використання мазуту, вугілля та електроенергії.

Прем`єр-міністр України доручила Міністерству палива та енергетики й Міністерству з питань житлово-комунального господарства спільно з обласними державними адміністраціями розробити комплексні регіональні плани щодо переходу в енергогенеруючому й побутовому секторах на використання мазуту, вугілля, електроенергії та ядерного палива.

Відповідне доручення Тимошенко зробила сьогодні в ході наради в Кабінеті міністрів із керівниками облдержадміністрацій з питань подолання фінансової кризи.

"Це мета номер один. Ми візьмемо термін два місяці й зробимо все для того, щоб кожна область мала комплексний план переходу на використання замість газу інших енергоносіїв – вугілля, мазут, електроенергія. Крім того, зверніть увагу на всі відходи, які сьогодні утворюються в результаті життєдіяльності областей: маються на увазі біовідходи, відходи сільського господарства та інших виробництв", - сказала Тимошенко.

Прем`єр підкреслила, що перехід на ці види енергоресурсів дозволить скоротити в бюджетній і житлово-комунальній сфері обсяг споживання природного газу.

Крім того, Тимошенко доручила прискорити розробку плану дій щодо скорочення споживання природного газу для технічних цілей.

Прем`єр-міністр зазначила, що координацію в цьому напрямку здійснюватиме керівник групи радників прем`єр-міністра Віталій Гайдук.

"Я просила б, щоб такі комплексні плани розроблялися під керівництвом мого радника Віталія Гайдука, який, я сподіваюся, найближчим часом стане віце-прем`єр-міністром, міністром палива та енергетики, міністром житлово-комунального господарства, міністром регіонального розвитку та будівництва", - додала Тимошенко.

Також, уряд створить на базі локальних газопроводів в Україні обласні газопостачальні компанії. Про це сьогодні на нараді з губернаторами і мерами обласних міст заявила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко.


Читайте також:
Тимошенко погрожує облгазам банкрутством
Україна пропонує Європі самій сплачувати транзит
Україна пустила газ у Молдову

ВідеоУряд наказав знайти заміну російському газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: