Уряд "не поспішатиме" виконувати закон про підвищення пенсій

Віце-прем'єр Олександр Турчинов заявив, що в підвищенні пенсій на 60 копійок "немає жодного героїзму", а от на 7 тисяч збільшувати пенсії Кабмін не збирається.

Кабінет міністрів "не поспішатиме" виконувати закон про підвищення соціальних стандартів щодо збільшення пенсій для високопосадовців.

Як повідомив перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, уряд виконає закон у частині підвищення мінімальних пенсій.

"Вибачте, але 60 копійок - це не ті гроші. Це неповага для людей, але що стосується мінімальних пенсій - я не бачу проблем щодо їх підвищення і в цьому немає жодного героїзму", - заявив він.

Віце-прем'єр пояснив, що мінімальну пенсію підняли до 573 гривні, тобто, на 60 копійок, але за рахунок того, що відбувається перерахунок всіх пенсій, пенсії для депутатів та інших чиновників піднялися відповідно.

"Що стосується цих семитисячних пенсій для високопосадовців...Тут, я думаю, вони почекають вердикту Конституційного суду. Може це й неправильно, але ми не будемо поспішати це виконувати", - зазначив Турчинов.

Він також наголосив, що вказаний закон вимагає суттєвого збільшення фонду оплати праці для підприємств.

"Треба значно підвищувати мінімальну зарплату, переховувати фонд оплати праці... Підприємства тільки-тільки починають виходити з кризи... а їх обухом по голові", - сказав віце-прем'єр.

Нагадаємо, Верховна рада 20 жовтня за поданням Партії регіонів ухвалила закон про підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати.

Президент не наклав на закон вето, і це викликало критику з боку Міжнародного валютного фонду, який кредитує Україну. На думку МВФ, це може спровокувати інфляцію, скорочення держслужбовців й ускладнити економічну стабілізацію в Україні.

Четвертий транш кредиту (на 3,8 млрд доларів) МВФ пообіцяв надати Києву лише в тому випадку, якщо соціальні стандарти підвищені не будуть.

Читайте також:

"Регіони" звинуватили МВФ у фінансуванні виборчої кампанії Тимошенко

Ющенко: НБУ надрукував 31 мільярд на газ, пенсії та зарплати

Підвищення мінімальних зарплат скасують через Конституційний суд

В Україні підвищено мінімальні зарплати й прожитковий мінімум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: