Уряд не вноситиме на розгляд депутатів проект нового бюджету

Уряд Тимошенко не буде вносити на розгляд парламенту проект бюджету-2010.

Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов заявив, що уряд не вноситиме на розгляд парламенту проект державного бюджету на 2010 рік.

Парламент більш як два місяці не розглядав проект бюджету, запропонований Кабінетом міністрів України, заявив Турчинов на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту.

Турчинов наголосив, що доки уряд не отримає висновки Бюджетного комітету стосовно цього документу, він не бачить сенсу у внесенні до парламенту нового проекту держбюджету.

За його словами, уряд не заперечує, щоб у проекті бюджету на 2010 рік були передбачені додаткові витрати, але лише в тому випадку, якщо будуть запропоновані і статті, які покриватимуть ці витрати.

У відповідь головуючий на засіданні Погоджувальної ради перший віце-спікер Олександр Лавринович, звертаючись до Турчинова, сказав: «Виконуйте конституційні положення і не робіть з цього політику».
 

Раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що наприкінці зими у Раді буде сформовано нову більшість, яка нарешті зможе прийняти бюджет-2010.

В свою чергу спікер Верховної ради Володимир Литвин виявив впевненість в тому, що до завершення президентських виборів нового бюджету не буде.

 

Читайте також:  

Литвин: до завершення виборів бюджету не буде

Тимошенко відкрила секрет, чому не виконується держбюджет

Тимошенко очікує, що Україна перезимує без держбюджету

ВідеоУряд не вноситиме проект нового бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: