Уряд не збирається підвищувати пенсійний вік

За словами глава парламентського комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерія Сушкевича, інформація про підвищення пенсійного віку - це чутки.

 Законопроектом про пенсійну реформу не передбачається підвищення пенсійного віку, заявив глава парламентського комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, бютівець Валерій Сушкевич.

"Це чутки. Більш того, зараз навіть не обговорюється підвищення пенсійного віку для жінок, у реформі цього поки немає", - зазначив Сушкевич.

Проте, за його словами, підвищення пенсійного віку неминуще, хоча це й "не панацея для вирішення всіх проблем у пенсійній системі".

"Головне питання - виведення зарплат з тіні, щоб наповнити Пенсійний фонд", - зазначив Сушкевич.

Прес-секретар прем'єра Миколи Азарова Віталій Лук'яненко, у свою чергу, заявив, що майбутня реформа буде стимулювати людей виходити на пенсію пізніше, оскільки дає можливість громадянам накопичувати кошти, щоб збільшувати розмір своєї пенсії: довше працюєш - вище пенсія.

Як відомо, ЗМІ раніше повідомляли  про те, що підвищення пенсійного віку на п'ять років, тобто до 65, може торкнутися і чоловіків. Відповідна дискусія нібито ведеться всередині команди розробників проекту пенсійної реформи.

За словами віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпко, уряд почне реалізовувати пенсійну реформу в Україні до кінця 2010 року.

На питання, чи буде у законопроекті про реформу положення про підвищення пенсійного віку для жінок, Тігіпко зазначив, що це питання ще розглядається.

Нагадаємо також, що президент Віктор Янукович відзначив нагальну необхідність якомога швидше розпочати проведення пенсійної реформи.

МВФ, як відомо, наполягає на збільшенні пенсійного віку для українців

Читайте також:

Янукович взявся за пенсійну реформу

Пенсійна реформа: пенсійний вік підвищать і чоловікам

Пенсійна реформа почнеться ще до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: