Уряд обіцяє допомогти вітчизняній книжці

Віце-прем'єр Табачник обіцяє збільшити фінансування українського книговидавництва на 30%. Наступного року.

Дмитро Табачник (Фото: www.nbuv.gov.ua)
Архів
Дмитро Табачник обіцяє додаткове фінансування вітчизняних книговидавців.
Фінансування книговидавничої галузі в Україні в 2008 році збільшиться на 30% порівняно з 2007 роком – до 26 мільйонів гривень. 

Про це сьогодні під час відкриття ІІІ Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку повідомив віце-прем'єр-міністр України з питань гуманітарної політики Дмитро Табачник. 

"Якщо в цьому році фінансування програми "Підтримка української книги" передбачалося в межах 20 мільйонів гривень, в наступному році лише контрольні цифри, які направляються до Верховної ради, складуть 26 мільйонів гривень, що на 30% більше", - сказав він. 

Табачник також повідомив, що уряд підготував проект закону, згідно з яким податковий режим пільгової підтримки книговидавничої галузі буде продовжено на ще один термін. 

За його словами, через 1,5 роки встановлений законом 2003 року 5-річний термін податкового режиму закінчується. За час дії закону, за словами віце-прем'єра, кількість виданих українських книг збільшилася майже в 1,5 рази - з 39 мільйонів примірників у 2004 році до 54,5 мільйонів примірників у 2006 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: