Уряд обіцяє комплексну вакцинацію українців

Тимошенко вирішила, що народних засобів захисту від грипу замало, потрібна комплексна вакцинація, програму якої ухвалить уряд.

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що уряд незабаром ухвалить комплексну програму вакцинації населення.

Про це вона сказала у суботу на нараді у Закарпатській облдержадміністрації з питань боротьби з епідемією грипу та ГРВІ.

"В Україні треба розробити чітку систему вакцинації населення. Ми зібрали спеціальну комісію зі спеціалістів.

Вони абсолютно точно орієнтуються у заходах з вакцинації, що потрібні для забезпечення формування стійкого імунітету", - уточнила Тимошенко.

Прем’єр додала, що у п`ятницю відбулося третє засідання такої комісії, під час якого було ухвалене рішення про необхідність розроблення комплексної програми вакцинації населення. І її незабаром буде винесено на розгляд Кабміну.

"Я вважаю, що має бути чітка система вакцинації. На жаль, у нас триває дискредитація цих процесів. Більшість людей не сприймає вакцинацію як таку", - зазначила вона.

"І це попри те, що Всесвітня організація охорони здоров’я заявляє, що альтернативи вакцинації не існує. Вона мусить бути, але на професійному рівні і високоякісними препаратами. Мусить бути ціла стратегія в цьому питанні", - додала Тимошенко.

На її думку, треба й українські вакцини виготовляти, бо для цього є свої спеціалісти, є обладнання.

Як відомо, раніше Тимошенко заявляла, що вона та її дочка не вакциновані від грипу, а захищаються тими ж методами, якими всі захищаються: лимон, цибуля, часник, все, що потрібно і те, що перевірено поколіннями.

Читайте також:

Тимошенко вимагає заборонити рекламу ліків на телебаченні

Тимошенко поїхала у карантинне Закарпаття

Тимошенко заперечує, що має щеплення від свинячого грипу

Тимошенко зробила щеплення від свинячого грипу за 3 місяці до епідемії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: