Уряд очікує, що скоро в Україну повалять іноземні мігранти

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вважає, що безробіття в Україні швидко скорочується, але скоро постане інша проблема - "до нас будуть їхати люди, які шукатимуть у нас роботу".

Через півтора року в Україну будуть їхати мігранти в пошуках роботи, прогнозує віце-прем'єр - міністр праці та соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Що стосується питання безробіття, то воно в нас значно й досить швидко скорочується. Ми сьогодні вже маємо проблеми по певних категоріях працюючих, до того ж, по працюючих із доволі великою зарплатою. Сьогодні ми не маємо, на жаль, деяких кадрів", - зауважив він.

"Що стосується перспектив, то найближчим часом, через півтора року, і в нас загостриться проблема міграції, до нас будуть їхати люди, які шукатимуть у нас роботу. Ми вже сьогодні бачимо, що країна починає цікавити таких людей, і повинні думати, як впоратися з цією проблемою", - попередив Тігіпко.

Тим часом навіть офіційно кількість безробітних в Україні минулого року зросла до 2% від працездатного населення. Це не враховуючи тих, хто не стає на облік до служб зайнятості, - а таких людей, варто зазначити, набагато більше. Допомогу ж з безробіття на кінець 2010 року отримували 411,3 тисяч українців.

Читайте також:

Служба зайнятості назвала найзатребуваніші професії в Україні

Експерти: в 2011 році знайти роботу стане легше, а зарплати зростуть

Заробітчани щорічно шлють в Україну до 8 мільярдів доларів

Кожен п'ятий українець намагається знайти додаткову роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: