Уряд одразу після звільнення Коболєва призначив нового очільника "Нафтогазу"

Уряд одразу після звільнення Коболєва призначив нового очільника "Нафтогазу"

Фото: УНІАН

Вітренко раніше вже був виконавчим директором "Нафтогазу".

Кабінет міністрів України 28 квітня призначив нового голову правління НАК "Нафтогаз України", яким став Юрій Вітренко. Він приступає до виконання обов'язків від 29 квітня.

Про це йдеться на сайті уряду.

Відповідне рішення ухвалив уряд під час засідання, на якому розглянули звіт про діяльність "Нафтогазу" торік, роботу наглядової ради та правління якого визнали незадовільною і звільнили Андрія Коболєва. Також Кабмін звільнив увесь склад Наглядової ради "Нафтогазу".

"Чистий консолідований збиток групи компаній "Нафтогаз" у 2020 році становив 19 млрд грн. Водночас у затвердженому Кабінетом міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК "Нафтогаз України" у грудні 2020 року", - йдеться в повідомленні.

Зауважується, що новопризначений голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора "Нафтогазу". Нині Кабмін доручив Вітренку системно збільшувати видобуток українського газу, він також має сприяти у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні. 

Тимчасовим в.о. міністра енергетики було призначено заступника міністра енергетики Юрія Миколайовича Бойка.

Нагадаємо, народний депутат від "Слуги народу" Євгеній Шевченко повідомив, що замість звільненого Андрія Коболєва Юрія Вітренка призначили в.о. голови "Нафтогазу".

Як повідомлялося, народна депутатка від "Слуги народу"  Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що уряд 28 квітня звільнив голову НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Своєю чергою, Андрій Коболєв заявив, що не писав жодних заяв і дізнався про це з новин.

Раніше Юрій Вітренко наполягав на невідкладному звільненні очільника НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, а також на припиненні контрактів із членами Наглядової ради компанії. Вітренко, зокрема, наголошував на невиконанні затверджених урядом показників щодо видобутку газу. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація