Уряд оприлюднив план патріотичного виховання молоді

У Міносвіти вважають, що, незалежно від етнічного чи соціального походження, молода людина повинна почувати себе патріотом України.

Міністерство освіти і науки України підготувало проект концепції націонал-патріотичного виховання студентської молоді.

Документ, який складається з п'яти сторінок, розміщений на сайті Міністерства. МОН закликає всіх охочих приєднатися до його обговорення.

Спонукальним мотивом появи проекту називається будівництво української держави і відродження української нації.

"Українське національне виховання повинне стати фундаментом становлення світогляду молодої людини, незалежно від його етнічного і соціального походження. Його головною метою є виховання патріота України, активного провідника української національної ідеї, представника української національної еліти - за допомогою придбання молодим поколінням української національної самосвідомості. Знову таки, шлях до національного виховання - формування гордості українця, любові до українських традицій, підготовка свідомої інтелігенції України, піднімання престижу української мови в академічній середі, розвиток україномовного освітнього простору", - сказано у документі.

Основними напрямами національно-виховної діяльності названо формування національної самосвідомості і відповідальності за долю України, збереження історичної пам'яті і культивування кращих рис української ментальності - працьовитості і індивідуальної свободи, глибокому зв'язку з природою та ін."

Автори документу наголошують, що для втілення Концепції в життя необхідна координація зусиль Міносвіти, органів центральної і місцевих органів влади, професорсько-викладацького складу і студентів вузів, представників громадських організацій та ЗМІ.

Основну роль у виховній діяльності Міністерство покладає на органи студентського самоврядування. За державою залишається функція координації зусиль усіх вищезгаданих інституцій.

Читайте також:

Волочкова віддала доньку у православний садок

Рада вирішила урочисто відзначити ювілей комсомолу

Полтавську міліцію відправлять в інститут культури

Міносвіти припинило діяльність 37 вузів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: