Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд перетворить столичний кінотеатр "Жовтень" на Будинок молоді

Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту забере кінотеатр у київської влади і зробить там Будинок молоді.

Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту хоче створити "Будинок молоді" у приміщені кінотеатру "Жовтень" в Києві.

Про це в ході зустрічі з лідерами всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій повідомив міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

"Ми виходимо на міську адміністрацію Києва щодо другого об'єкта під "Будинок молоді" - це кінотеатр "Жовтень". Зараз ведемо перемовини, думаю, все має вийти", - сказав міністр.

Водночас Сафіуллін не виключив, що можливі й інші варіанти розміщення "Будинку молоді". Зокрема, мова може йти про два об'єкти, які зараз належать Київському радіозаводу, а саме: Будинок культури "Дніпро" і Палац спорту "Схід".

"І по першому, і по другому ми ведемо перемовини з Міністерством промислової політики, у відомстві якого перебувають ці заклади", - повідомив Сафіуллін.

За його словами, постанова про передачу цих двох об'єктів Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту була видана ще в 1996 році, але на заваді стали чиїсь приватні інтереси. "Комусь сподобались ці об'єкти, і було поставлено завдання відвести їх в сторону", - сказав міністр.

Щодо об'єкту спортивного призначення - Палац спорту "Схід", - то Сафіуллін уточнив, що наразі й Генеральна прокуратура, й міська прокуратура безпосередньо займаються цією справою. За його словами, іншою стороною конфлікту подані матеріали в судові інстанції з метою розірвання договорів і привласнення цих приміщень. "Впевнений, їм це не вдасться. Найближчим часом, вірогідно, на початку наступного року, це питання буде вирішено", - повідомив Сафіуллін.

Читайте також:

YouTube відкрив безкоштовний онлайн-кінотеатр

Янукович і Білик сходили на Сталлоне у Києві

Уряд незабаром поверне в кінотеатри російський дубляж

Залиште свій коментар

Вибір редакції