Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд підвищив пенсії: у кого зростуть виплати

Виплати зростуть для українців із великим стажем, але невеликими зарплатами.

Уряд ухвалив рішення про підвищення пенсій пенсіонерам із великим стажем, але невеликими зарплатами.

Кабмін ухвалив рішення на засіданні у середу.

Норма про виплати для цієї категорії пенсіонерів буде діяти на постійній основі від 1 липня нинішнього року. Підвищення торкнеться 2,5 млн осіб. Виплати становитимуть не менше ніж 2 тис. грн.

Фінансування виплат будуть здійснювати за рахунок коштів держбюджету, що передбачає покриття дефіциту Пенсійного фонду. За даними Міністерства соціальної політики, на реалізацію рішення потрібно 643 млн гривень в місяць.

Як повідомлялося раніше, більшість українських пенсіонерів отримують виплати через банки – 64%. Зокрема, клієнтами державних "ПриватБанку" є 50,5% осіб, а "Ощадбанку" - 37,8%. У приватному "Райффайзен Банк Аваль" - 5,3%. 

Відео Найменші пенсії в Україні отримують жителі Тернопільщини - економічні новини

А найвищі - жителі Київської області. Повідомили у Пенсійному фонді. За рік середній розмір виплат найбільше виріс у столиці – на 18 відсотків. Найбільше зростання показали також Луганщина, Донеччина, Київщина та Одещина.  Ціни на овочі в Україні припинять своє стрімке зростання наприкінці травня – початку червня. Вже зараз подорожчання моркви та буряку уповільнилось. А от картопля та капуста лише продовжують дорожчати. Експерти стверджують – такі цінові стрибки традиційні для України.  Українські мандрівники витрачають на закордонні послуги у 9 разів більше, ніж іноземці в Україні. За даними Нацбанку, минулого року українці купили туристичних путівок за кордон майже на 8 мільярдів доларів. Ще 3 з половиною мільярди доларів вони витратили за межами країни під час розрахунку карткою.  Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Найменші пенсії в Україні отримують жителі Тернопільщини - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції