Уряд пікетують дві тисячі газовиків

Працівники газових господарств називають відмову влади підвищити тарифи на газ "злочинною бездіяльністю".

Кабінет міністрів пікетують майже дві тисячі працівників газових господарств України.

Акція розпочалася 14 травня приблизно об 11.30.

Працівники газових господарств тримають плакати з гаслами: "Ні свавіллю чиновників з НКРЕ", "Безпека + зарплата = тарифи", "Не допустимо техногенних катастроф", "Україні – безпечні газові мережі", "НКРЕ, з газом не жартуй".

Рух автотранспорту по вулиці Грушевського не припинено. Учасники акції знаходяться по обидва боки вулиці.

Як повідомив журналістам голова Профспілки працівників газових господарств України Іван Яровий, учасники акції не вимагають від уряду підвищення тарифів на газ для населення.

"На сьогодні тарифи на транспортування та постачання газу покривають тільки 50% наших витрат. У такому разі є тільки два варіанти: або підвищувати тарифи, або виділяти державні дотації на підтримку безпечного стану газорозподільчої мережі", - сказав він.

За словами Ярового, Профспілка працівників газових господарств звернулася до Генеральної прокуратури з листом, у якому повідомляє про "злочинну бездіяльність" посадових осіб Національної комісії регулювання електроенергетики, які ігнорують чисельні звернення галузевої профспілки та рішення Кабінету міністрів з питань забезпечення безпеки газопостачання про вкрай незадовільний технічний стан розподільчих газопроводів та споруд на них, а також про необхідність термінового перегляду тарифів на транспортування природного газу з урахуванням потреби в повному відшкодуванні обґрунтованих витрат підприємств.

Як сказав Яровий, профспілка просить Генпрокуратуру про прокурорське реагування на ситуацію, яка склалася у газовому господарстві.

Читайте також:

Адміністратори та круп'є казино вимагають повернути їм роботу

На знак протесту чиновник відрізав свій палець і з'їв його

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: