Уряд показав розпорядження Тимошенко щодо кіотських грошей

Кабмін на своєму останньому засіданні зняв обмеження з використання розпорядження уряду від 9 вересня 2009 року.

 Уряд відкрив загальний доступ до розпорядження уряду на чолі з Юлією Тимошенко, яке прямо вказує на конвертацію коштів, отриманих за Кіотським протоколом. Про це повідомили в прес-службі Кабінету міністрів.

"Кабмін на своєму останньому засіданні зняв обмеження з використання розпорядження уряду від 9 вересня 2009 у1049-р "Про поповнення Єдиного казначейського рахунку", - повідомили в уряді.

Це стало відповіддю на заяву Тимошенко про те, що списання коштів, отриманих в рамках Кіотського протоколу, не проводилося.

Як зазначають у Кабміні, у пункті першому розпорядження говориться: "З метою поповнення ЄКР терміново здійснити конвертацію 200 мільйонів євро, що надійшли від продажу частини встановлених квот викидів парикове газів відповідно до Кіотського протоколу в національній валюті через НБУ за офіційним курсом".

Другим пунктом розпорядження Держказначейство було зобов'язано забезпечити проведення операції, передбаченої першим.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що кошти, отримані від продажу квот на викиди парникових газів у межах Кіотського протоколу, ніколи не списувалися зі спеціального рахунку Міністерства екології.

Як відомо, У грудні Кабмін заявив, що 5,2 млрд гривень, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у межах Кіотського протоколу, спрямовано на природоохоронні програми у 2010 році.

Генпрокуратура обвинувачує Тимошенко в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у межах Кіотського протоколу, і взяла в неї підписку про невиїзд. 

Читайте також:

Тимошенко буде ходити в Генпрокуратуру як на роботу

У Генпрокуратурі поскаржилися, що Тимошенко псує їм свято

Янукович без рішення суду призначив уряд Тимошенко винним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: