Уряд поновить скандальний інститут

Кабінет Міністрів вирішив поновити роботу й навчальний процес в Одеському інституті сухопутних військ, повідомив Олександр Кузьмук.

Кабінет Міністрів вирішив поновити роботу й навчальний процес в Одеському інституті сухопутних військ.

Про це на прес-конференції заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Кузьмук. З його слів, таке рішення було прийнято на засіданні уряду.

"Рішення передбачає поновити функціонування й навчальний процес в Одеському інституті сухопутних військ", - заявив Кузьмук.

Одеський інститут сухопутних військ
УНІАН
Одеський інститут сухопутних військ
З його слів, уряд доручив Міністерству оборони здійснити заходи для поновлення навчального процесу в інституті на кафедрах і факультетах, які функціонували до ухвалення рішення про його ліквідацію.

Як повідомляло агентство, в 2005 році Міноборони вирішило закрити Одеський інститут Сухопутних військ до 2007 року, і перевести його на базу Львівського військового інституту Національного університету "Львівська політехніка".

30 серпня 2006 року Кабмін вирішив реорганізувати Одеський інститут сухопутних військ, створивши військовий інститут на базі Одеського Національного політехнічного університету.

Повідомлялося, що майно й земельні ділянки інституту буде залишено в управлінні Міністерства оборони - без права відчуження.

Одеський інститут сухопутних військ створений в 1899 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: