Уряд попросив мільярд на боротьбу з епідемією грипу

В разі, якщо Верховна рада погодиться виділити мільярд гривень, ці гроші підуть на закупівлю ліків і допомогу захворілим українцям.

Кабінет міністрів запропонував Верховній раді виділити із державного бюджету та скерувати в резервний фонд 1 мільярд гривень для боротьби з епідемією грипу.

Про це йдеться у законопроекті № 5301 "Про внесення змін у закон України "Про державний бюджет України на 2009 рік", зареєстрованому в Раді у вівторок, 3 листопада.

Документ передбачає, що в разі, якщо буде змінено бюджет, мільярд гривень буде спрямовано на забезпечення всіх лікарень країни необхідними ліками й обладнанням для діагностики грипу та протидії поширенню епідемії, а також для одержання громадянами професійної медичної допомоги й безкоштовних ліків.

Нагадаємо, 30 жовтня уряд вже виділив на боротьбу з епідемією грипу в Україні 500 мільйонів гривень.

Прем'єр Юлія Тимошенко, виступаючи у Верховній раді, заявила, що у восьми з дев'яти західноукраїнських областей, у яких через епідемію було оголошено карантин, спостерігається тенденція до спаду епідемії та зменшення кількості захворілих осіб. За словами Тимошенко, зараз від грипу в Україні померла 71 людина.

Разом із тим, за іншими даними, жертвами епідемії стали вже 73 людини, а більше 250 тисяч - захворіли.

Читайте також:

Тимошенко: епідемія грипу в Україні пішла на спад

Депутати прийшли до ВР у масках. ФОТО

Епідемія грипу в Україні вбила 73 людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: