Уряд поверне в Україну гроші Лазаренка

Міністерство юстиції докладатиме зусиль, щоб частина того, що було вивезено з України, повернулося платникам податків.

Міністерство юстиції докладе зусиль для повернення коштів, вивезених колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком, в Україну. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

"Міністерство юстиції буде продовжувати ці кроки і докладати зусиль для того, щоб частина того, що було вивезено з України, повернулося тим платникам податків, чиї кошти були забрані і вивезені за кордон", - сказав він.

Лавринович зазначив, що на сьогодні це питання виглядає досить складним.

"Міністерство юстиції займається вже багато років цим питанням. Ми працюємо з нашими юридичними радниками країни перебування, і я думаю, що це питання, враховуючи особливості законодавства Сполучених Штатів, є досить непростим для вирішення", - сказав Лавринович.

Зазначимо, екс-глава українського бюро Інтерполу Кирило Куликов стверджує, що гроші, щодо відмивання яких в США було порушено кримінальну справу проти Лазаренка, ніколи не будуть повернені Україні.

"У них дуже чітко: якщо злочин вчинений території США (злочини Лазаренка кваліфікуються, як вчинені на території США - відмивання грошей), всі гроші йдуть відразу до бюджету США", - пояснив Куликов.

Читайте також:

Суд не визнав Лазаренка винним у замовленні вбивства бізнесмена

Гроші Лазаренка в Україну не повернуться

Екс-заступник Генпрокурора оприлюднив новий компромат на Лазаренка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: