"УЗ" повернули Мінінфраструктури. Міністр анонсував глобальну реформу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього компанія підпорядковувалася уряду.

Кабмін повернув "Укрзалізницю" до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Компанію буде розділено на: оператора інфраструктури, вантажного та пасажирського перевізника, а сама УЗ стане публічною (IPO).

Про це написав у своєму Facebook глава Мінінфраструктури Владислав Криклій.

"Реформа "Укрзалізниці", яка мала початись ще три роки тому, нарешті відбудеться. Буде створено конкурентний ринок залізничних перевезень та забезпечено рівноправний доступ до залізничної інфраструктури. Для цього нам потрібен новий закон про залізничний транспорт, розраховуємо на підтримку парламенту в цьому питанні. Готуємо реформу системи тарифоутворення на послуги залізничних перевезень", - йдеться в повідомленні.

За словами Криклія, наразі планується модернізація залізничної інфраструктури та оновлення пасажирських вагонів і локомотивів. Міністр також заявив про намір поліпшити якість надання пасажирських послуг та передати в концесію вокзали.

Криклій додав, що в рамках реформи буде впроваджено систему управління якістю пасажирських перевезень і їх моніторинг відповідно до стандартів ЄС.

Повернення блудного сина Рішенням Уряду Укрзалізницю повернули до сфери управління Міністерства інфраструктури....

Опубликовано Vladyslav Kryklii Четверг, 17 октября 2019 г.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що Кабмін планує розділити "Укрзалізницю" на три частини та продати приватним інвесторам. Він впевнений, що УЗ потрібно розділити на три компанії і лише одну з них залишити в державній власності. Компанію планують розділити на три оператори - інфраструктурного, вантажного і пасажирського плюс виробничий блок. УЗ, тим часом, почала готуватися до цього і заявила, що до кінця 2019 року підготують план реструктуризації "Укрзалізниці".

Відео З початку 2019 року клієнти "Укрзалізниці" поцупили речей на 400 тисяч гривень

Майже дві з половиною тисячі рушників, тисяча простирадл та понад шість сотень ковдр - сумарно цьогоріч з потягів зникло майже сім тисяч предметів. Що цуплять найчастіше і хто відшкодовує вкрадене - розкаже ТСН.    

З початку 2019 року клієнти "Укрзалізниці" поцупили речей на 400 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції