Уряд пояснив, що подорожчання газу покликане захистити бідняків

У Кабміні наголошують, що відсутність непопулярних реформ призвела до кризи, у результаті якої найбільше постраждали найбільш незахищені верстви населення.

Сергій Тігіпко
Сергій Тігіпко
Заплановані урядом непопулярні економічні реформи, зокрема підвищення цін на газ і пенсійного віку, спрямовані на захист малозабезпечених українців. Про це заявив віце-прем'єр-міністр з економічних питань Сергій Тігіпко.

Тігіпко підкреслив, що зазначені заходи спрямовані на захист бідних верств населення, оскільки, як засвідчила практика, відсутність реформ призвела до кризи, у результаті якої найбільше постраждали найбільш незахищені верстви населення.

Віце-прем’єр наголосив, що готовий взяти на себе відповідальність за проведення непопулярних реформ. "Винуватим залишитися не боюся, відповідальності не боюся", - сказав Тігіпко, відповідаючи на запитання, чи не боїться він, що його як віце-прем'єра з економічних питань можуть зробити відповідальним за підвищення цін на газ для населення й пенсійного віку.

Віце-прем'єр підкреслив, що для нього головне робити свою роботу й не бути популістом.

Нагадаємо, Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення й підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% з 1 квітня 2011 року, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Читайте також:

Пенсійний вік в Україні підвищать до кінця року

У Тимошенко порахували, що Азаров додав пенсіонерам 3 гривні

Уряд має намір ще раз підвищити ціни на газ для населення на 50%

ВідеоУряд пояснив, що подорожчання газу покликане захистити бідняків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: